Mūsų tikslas

   Sveiki, lietuvaičiai!

   Nesvarbu, kur jūs gyvenate, Lietuvoje ar kur nors užsienyje, nes mus legaliai ištrėmė. Išvažiavome ne savo noru – išvažiavome todėl, kad norėjome išgyventi ir pasirūpinti savo artimaisiais, šeima. Tačiau situacija Lietuvoje vis blogėja. Bandžiau prieš kelerius metus feisbuke priešintis, turėjau ir nemažai gerbėjų, kurie mane visokeriopai palaikė ir kuriuos vertinu, bet mafijozai užblokavo paskyrą ir praradau daug reikalingų kontaktų bei draugų.
   Šiai dienai matau, kad nebegalime ramiai tylėti, todėl kviečiu visus vienytis ir vėl atsikovoti Lietuvą iš korumpuotų privilegijom ir riebiais atkatais persisunkusių struktūrų – politikos, verslo ir biurokratijos elito mafijos. Vieningai pilietiškai nusiteikę iškovojome laisvę iš sovietų, todėl dar sykį kviečiu susitelkti ir atkovoti iš naujo mūsų tautą. 
   Daug metų bandau ką nors pakeisti Lietuvos gerovei, bet vienas to padaryti negaliu. Per vieną radijo stotį panašiai bandė žmonėms aiškinti, kad reikia keisti savo požiūrį, ir maniau, kad jie eina teisinga kryptimi. Bet keletą dienų atidžiau pasiklausęs išgirdau, kaip jie kaltina žmones dėl visų politikų nesąmonių – taip pikta paliko, o prisiskambinti į laidą nepavyko, todėl parašiau, kaip šlykščiai jie apkaltina žmones. Prie ko čia žmonės, kurie išrinko degraduojančią valdžią, – mes juk rinkome gerus žmonės, o jie parsidavė mafijai. Jei būtų mūsų valia, tikrai didžiąją dalį atleistume iš pareigų su įrašu ar net susodintume į kalėjimus.
   Dar kartą noriu pasinaudoti proga ir pakviesti sąmoningai jungtis prie mūsų socialinės grupės svetainėje www.lttauta.eu , grupė vadinasi Atsiimkime Lietuvą. O jeigu pastebėsite ten užsiregistravusius įtartinus mafijozus, būtinai informuokite mus – pasirūpinsime, kad jie dingtų iš svečių sąrašo. Taip pat ieškomi dori pretendentai ir kiti darbuotojai.
   Mūsų dar planuojamus bei jau atliktus darbus visada galėsite matyti šioje svetainėje. Šiai dienai pagrindinis tikslas yra priversti švelninti karantiną ir pateikti visą ataskaitą, kur iššvaistyti paskolinti pinigai. Taip pat atidaryti ligonines, kad žmonėms vėl būtų teikiamos gydymo paslaugos, o ne mirtų šalia ligoninių ar priėmimo skyrių durų. Tai siaubinga nepagarba ligoniams ir įžūlus Hipokrato priesaikos sulaužymas.
   Svarbu pakeisti karantino sąlygas žmonėms, kuriems nereikia karantinuotis, kad šie galėtų laisvai dirbti, o smulkieji verslai, kurie buvo tyčia žlugdomi ar jau sužlugdyti, būtų kiek įmanoma greičiau atkuriami.
   Dėsime visas jėgas, kad galėtume įkurti visuose rajonuose bendruomenės skyrius, kuriuose žmonės dirbs žmonėms, kad kiekvienas galėtų ateiti ir gauti tinkamą pagalbą, kad nebebūtų savivalės valdiškose ar kitose svarbiose įstaigose.
   Dėl pavojingos Astravo elektrinės: kovosime, kad nedelsiant būtų pakeistas įstatymas ir pradėta teikti visuomenei pigesnė elektra, kad būtų gautas leidimas specialaus fondo steigimui, kuris pasirūpintų saugumo priemonėmis ir visais kitais reikalingais veiksmais.
   Reikalausime, kad mums leistų įsteigti Tautos tyrimo tarnybą, kurios reglamento pagrindu teisėtai veikdami ištirsime neteisėtus valdininkų veiksmus nuo pat Lietuvos valstybės laisvės atgavimo pradžios. Būsime negailestingi korupcijai, todėl kaltieji bus griežtai teisiami pagal LR įstatymus, bet ne kaip paprasti žmonės, o pagal Konstituciją kaip asmenys, pasinaudoję tarnybine padėtimi bei įvykdę tautos išdavystę.
   Mes nesiekiame nuversti valdžios ar kitaip paveikti esamą situaciją, nenorime sukiršinti žmonių, tačiau siekiame priversti savo išrinktuosius dirbti tautos labui, sąžiningai atlikti jiems patikėtas pareigas ir prisiminti bent vieną pagrindinį priesaikos sakinį, kuriuo jie prisiekė tarnauti mums, o ne prieš mus.
   Mes turime daug kitų naudingų visuomenei planų, bet apie tai kalbėsime, kai subursime komandą.
   Mano video įrašus taip pat galite stebėti per YouTube kanalą (Lietuvių balso tv).
   Pasidalinkite šia žinia su visais savo pažįstamais, artimaisiais, kad kuo daugiau žmonių prisijungtų prie mūsų. Atsiminkite: ko negali padaryti maža grupelė, tą gali stipri visuomenė.
   Tiems, kurie bandys apie mane rašyti visokias nesąmones, pirmyn, nes aš išmokau negatyvią energiją transformuoti ir panaudoti ją prasmingiems tikslams, o tie, kas mane pažįsta, žino, kad einant į karą man gali patikėti savo užnugarį. Malonu, kada daug žmonių sako, kodėl aš darau kitiems gerą nemokamai, o jiems atsakau, kad man už tai Dievas atlygina, tiesiog aš pats maloniau jaučiuosi galėdamas kažką gero padaryti. Šiam sykiui tiek, nuolat sekite mano naujienas.