DALINKITĖS ŽMONĖS PLAČIAI!!! LIETUVOS ŽINIASKLAIDA TAI SLEPIA NUO ŽMONIŲ

Europos Tarybos parlamentinė asamblėja 2021 m. Sausio 27 d. priėmė svarbią rezoliuciją, kuria buvo uždrausta privaloma vakcinacija, skiepijimo pasai ir diskriminacija dėl vakcinos statuso.

Rezoliucija 2361/2021 draudžia valstybėms narėms padaryti privalomą vakcinaciją nuo korona viruso ir numato, kad skiepijimas negali būti naudojamas diskriminuoti tuos, kurie nėra paskiepyti. Taip pat būtina pateikti skaidrią informaciją apie vakcinų saugumą ir galimą šalutinį poveikį.

Asamblėja, be kita ko, ragina 47 valstybes nares ir Europos Sąjungą:

7.3.1 užtikrinti, kad piliečiai būtų informuoti, jog skiepytis nėra privaloma ir kad niekas nėra spaudžiamas politiškai, socialiai ar kitaip skiepytis, jei jie patys to nenori.

7.3.2 užtikrinti, kad niekas nebūtų diskriminuojamas dėl to, kad jis nebuvo paskiepytas, dėl galimo pavojaus sveikatai ar dėl to, kad nenori skiepytis.

7.5.2 skiepijimo pažymėjimus naudoti tik tam, kad būtų galima stebėti vakcinos veiksmingumą, galimą šalutinį poveikį ir nepageidaujamus reiškinius.

Žinoma pas mus jie tai darys, tikėdamiesi žmonių nežinojimu arba natūralia baime ir savanorišku sutikimu.

Bet žinodami kad tai neteisėta visi burkimės ir užversime juos teismais.

8 komentarai apie “DALINKITĖS ŽMONĖS PLAČIAI!!! LIETUVOS ŽINIASKLAIDA TAI SLEPIA NUO ŽMONIŲ”

  1. Tik visiški patikliukai, gali sutikti su viskuo, kas bus jiems sakoma, bet būtina turėti savo tvirtą nuomonę ir neleisti niekam kištis į jūsų asmeninį gyvenimą ir jums nurodinėti, vienu ar kitu atveju !.
    Niekas neturi tokios teisės, Lietuvos Konstitucija gina savo piliečius ir jokia valdžia neturi aukštesnės teisės .

  2. Kur nuoroda i rezoliucija? Noriu ja atsispausdinti ir rodyti kur tik bus bent maziausi diskriminacijos pozymiai.
    Idekite nuoroda!
    Aciu!

  3. Kokiu būdu mūsų šalies valdžią priversti paisyti ES Tarybos asamblėjos rezoliucijos nuostatas??? Negi jie gali taip akivaizdžiai pažeidinėti aukštesnių instancijų sprendimus ir toliau pjudyti tautą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.