VAKCINOS IR TESTAI ne tik, kad nerekomenduojami, bet draudžiami

Lietuvos įstatymų leidėjo Bendruomenė praneša, kad VAKCINOS IR TESTAI ne tik, kad nerekomenduojami, bet draudžiami GYVO ŽMOGAUS KŪNUI, todėl jais negalimas joks eksperimentavimas ir prievarta ( Konstitucijos 21 str.)
Puiki pergalė, Aukščiausiasis Teismas panaikino visuotinį skiepą.
Balandžio 12, 2021
Bill Gates, Fauci ir kt. infekcinių ligų specialistė ir Big Pharma pralaimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme, negalėdama įrodyti, kad visos jų vakcinos per pastaruosius 32 metų nekelia pavojaus piliečių sveikatai!
Ieškinį pateikė mokslininkų grupė, vadovaujama senatoriaus Roberto F. Kennedy Jr. kas sako: ′′ Naujosios Covid vakcinos reikia vengti bet kokia kaina.
Atkreipkite dėmesį į svarbius klausimus, susijusius su kitais skiepais nuo Covid-19.
Pirmą kartą istorijoje skiepijimas nuo šios vakcinos vadinamas paskutinės kartos ponu, kad tiesiogiai trukdytų paciento genetinei medžiagai ir įtakai, sukeltai žmogaus genetinei manipuliacijai, kuri jau uždrausta ir anksčiau laikoma nusikaltimu.
Vakcinos nuo koronoviruso nėra skiepai, dėmesio!
Ar taip visada buvo vakcina? Tai visada buvo pats patogenas – mikrobai ar virusas, kuris buvo nužudytas ar susilpnintas, ir į organizmą pateko gaminti antikūnus.
Tai net ne vakcina nuo koronoviruso! Tai netiesa, bet taip yra! Tai dalis naujausios Mrna (Mrna) grupės tariamai ′′ vakcinos “. Patekus į žmogaus ląstelę, Mrnas perprogramuoja DNR ir normalią RNR, kuri pradeda gaminti kitus baltymus.
Kitaip tariant, su tradicinėmis vakcinomis nieko bendro! Kitaip tariant, tai yra genetinės įtakos priemonė. Tai genų ginklai!
Kitaip tariant, jie ketina sunaikinti žemę, o išgyvenęs taps GMO!
Vadovaujantis Mrna vakcinos precedentu, skiepijimas išvengė vakcinos simptomų, todėl papildomai.
Skiepytiems žmonėms teks susidoroti su pasekmėmis, nes nebegalima išgydyti šalinant tik toksinus iš žmogaus kūno, pavyzdžiui, žmogų su genetiniais defektais, pavyzdžiui, Dauno sindromu, Klainfelterio sindromu, Turnerio sindromu, širdies nepakankamumu, genetika , hemofilija, fibrozė, rettos sindromas ir kt. ), nes dominuoja genetiniai defektai!
Tai neabejotinai reiškia: jei Mrna sukurs skiepijimo simptomą, nei aš, nei bet kuris kitas gydytojas negalės jums padėti, nes tokio skiepo padaryta žala bus genetiškai negrįžtama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *